Zımbasız Zımba ( Telsiz )

29,90

Satıcı: Dahidükkan

Stokta

Zımbasız Zımba

Ofis işlerinin yapılması esnasında gereksiz materyallerden kaçınmak en güzelidir. Hatta, daha çevreci ürünlere yönelerek etkin çalışmalar yapmak oldukça güzel amaçlar ve durumlar içerir. İşte bu noktada, son yılların en yaratıcı ve en pratik ürünlerinden birisi olan zımbasız zımba ile tanışmak gerekir. Fazlası ile kullanışlı ve bir o kadar da ilgi çekici olan bu zımba ile oldukça kolay işlemler yapılması mümkündür. Sadece ofis işlemleri için değil evde de gerekli olan bir takım işlemlerde bu ürün yardımı ile efektif sonuçlar alınabilir.

Kağıdı Yerleştir – Bas – Zımbala!

Son derece pratik, bir o kadar da kullanım kolaylığına sahip olan zımba makinesi klasik zımbalardan ayrılmaktadır. Bunu da kendine özgü yapısı ve karakteristik işlevi ile gerçekleştirmektedir. Nasıl mı?

Ofiste ya da evlerde gerekli olan delgeç ile zımba makineleri bazı yardımcı malzemelere ihtiyaç duyabilir. Zımbaların da zımba teli ile kullanıldığı bilinir. Ancak hiç olmadık yerde biten bu teller ya da tellerden dolayı bozulup kullanılamayan makineler kişiler için büyük sorun yaratırlar. İşte bu noktada da tel zımba gerekmeden çalışan bu ürün öne çıkar. Kağıdın kendisini kullanıp işlevini yerine getiren söz konusu makine hiçbir ek ya da yardımcı materyale gereksinim duymadan kağıtları birbirine iliştirir.

Teknik Özellikleri

 • Zımbasız zımba ürünü son derece çevreci bir seçenektir. Ürün dışarıya herhangi bir metal ya da plastik atmadığı gibi kullanıldıktan sonra çöp olan telleri de kullanmayarak çevreyi korur.
 • Zımbasız zımba makinesi ile kağıtların birbirine tutturulma işlemi başarılı ve sağlam bir biçimde gerçekleştirilir. Bu esnada kağıdın kendisinden yararlanılarak işlem yapılır. Ürün buna göre tasarlanmıştır.
 • Her ofiste gerekli olan delgeç gibi ürünler arasında zımba da varken, zımba teli olmadan kullanılan bu ürünün defalarca kullanılmaya müsait ve son derece de avantajlı olduğu görülebilir. Bu durum ürünün tasarımında kullanılan kaliteli ve sağlam plastik materyaller sayesinde gerçeğe dönüşür.
 • Ürün son derece ekonomiktir, çünkü sürekli tedarik edilmesi gereken tel zımba malzemeleri bu ürün için gerekli değildir.
 • Bu zımba ürünü ebat olarak 5,8 cm x 6,3 cm x 4,7 cm ölçülerindedir. Ağırlığı 64 gr olan zımba makinesi böylelikle az yer kaplar ve kolay taşınabilir.
 • Zımbasız zımba ürünü tek seferde 5 ya da 6 yaprak birden zımbalayabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Bu ürünün klasik bir zımbaya göre en büyük avantajı nedir?

Gerek evde, gerek ise iş yerinde sıklıkla delgeç ya da zımba kullanan kişiler rahatlıkla anlayacaklardır ki bu tarz ofis malzemeleri görülmeyen yüksek giderleri oluşturur. Her daim zımba teli alınması ya da bozulan ürün yerine yenilerinin tedarik edilmesi ekonomik olarak kişiyi yıpratırken, zımbasız zımba ürünü ise defalarca kullanılabilmesi, tel zımba gibi gereksinimler duymaması yönlerinden dolayı oldukça ekonomiktir ve mali anlamda avantajlar sağlar.

 1. Zımbalama işleminde sorun yaşar mıyım?

Kesinlikle hayır, bu ürünü kullanarak 6 sayfaya kadar istediğini her türlü yaprağı zımbalayabilirsiniz. Üstelik tel zımba kullanmadan bu işlemleri yapmanın kolaylığını ve pratikliğini görünce severek de bu ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşatmayan, mekanik anlamda sıkıntısız çalışan ve tel zımbalı normal ürünlerde görülen çeşitli dinamik sorunlarının olmadığı bu ürünü siz de hemen şimdi deneyebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve pratik bir ürün olarak şimdi siz de bu seçeneğe göz atabilir, tercihinizi hemen yaparak ofis işlerinizde hız kazanabilirsiniz.

 

Ek bilgi

Renk

Kırmızı, Beyaz, Mavi, Sarı

Average Rating

4.75

4 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.75 puan aldı
04
( 4 Yorumlar )
5 Star
75%
4 Star
25%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Reviews For This Product

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı
  04

  by Derya Koluman

  Çok şık ofise çok yakıştı

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı
  04

  by Kemal

  Kullanışlı üstelik tel ihtiyacı yok.

 3. 5 üzerinden 4 oy aldı
  04

  by Yılmaz Yıldırım

  Bastığınızda kağıtları tutuyor ancak eğer sert tutuması gerekiyorsa tel kullanmanız gerekiyor çünkü zımbaladığınız kağıtları biraz zorladığınızda kağıtlar birbirinden ayrılıyor

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı
  04

  by Cem şişman

  Ofiste kullanıyoruz, tel gibi sağlam tutmuyor ama kağıtları bir arada tutuyor, hem de şık duruyor ofiste.

Vendor Information

 • Mağaza Adı: Dahidükkan
 • Vendor: Dahidükkan
 • Adres: Mahall Ankara
  Divan Residence
  06000 2. Kat 11 numara Ankara
 • 4.95

Menü