Zamanı Satın Almak İstiyorsanız Bir An Önce İncelemeniz Gereken 5 Akıllı Mutfak Gereci

[tie_index]Başlangıç[/tie_index]Akıllı mutfak gereçleri, biz insanların zaman denilen kavrama verdiğimiz önem arttıkça hayatımızda daha fazla yer edinmeye ve neredeyse her mutfağa girmeye başladı.
Mutfakta zaman geçirmekten zevk alan pek çok insan olsa da, yine o zamanı en verimli şekilde değerlendirmek hepimizin isteği.
Hal böyle olunca da, mutfaklara akıllı gereçlerin girmesi, tezgahlarda yerlerini almaları kaçınılmaz bir hal almış durumda.
Zira unutmayın; siz bu ürünleri değil, değer biçemediğiniz kıymetli zamanınızı satın alacaksınız!

[tie_index]1. Fixate Gel Pads[/tie_index]

1. Fixate Gel Pads

Fixate Gel Pads, yurtdışında yaşayanların uzun zamandır hayatında olan ve mutfak sevdalısı insanların vazgeçemediği hayat kolaylaştırıcı bir ürün.

Mutfakla olan ilişkileri ortada olan ve mutfakta pek vakit geçirmeyen toplumlarda bile neredeyse her eve girmiş olan Fixate Gel Pads, nihayet ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Tam şu an, mutfaktaki dağınıklığı göz önüne getirin. Bir ton gereksiz şey var ya hani; işte mutfağınızı daha geniş ve ferah bir şekilde kullanmak, daha az ayrıntıya yer vermek için ihtiyacınız olan şey Fixate Gel Pads’dir.

Fixate Gel Pads’i Buradan İnceleyin!

[tie_index]2. Akıllı Doğrama Bıçağı[/tie_index]

2. Akıllı Doğrama Bıçağı

Haydi kabul edin, bir şey doğramak zorunda olduğumuz anlarda “bıçak tamam da, bu doğrama tahtası olmasa ne güzel olurdu!” cümlesini, muhtemelen bu yazıyı okuyan herkes kurmuştur. En azından ben defalarca bu serzenişte bulundum.

Clever Cutter Akıllı Doğrama Bıçağı, işte bizleri bu doğrama tahtası zahmetinden kurtaran, gündelik yaşamdaki en önemli kurtarıcımız olma yolunda bir ürün.

Mutfaklarda normal bir bıçak seti yerine kullanılabilen bu ürün, kullanım kolaylığı yanında zamandan da kazandıran ve parasını fazlasıyla hak eden harika bir ürün!

Akıllı Doğrama Bıçağı Bu Linkte!

[tie_index]3. Otomatik Damacana Pompası[/tie_index]

3. Otomatik Damacana Pompası

 

Otomatik damacana pompası, akıllı mutfak gereçleri içinde size sadece zamandan değil bir yandan da su israfını önlediği için paradan da kazandıracak bir ürün.

Bilek gücüne gerek kalmadan rahatça kullacağınız ürünlerin başında gelen otomatik damacana pompası, muhtemelen size “su içmek hiç bu kadar kolay olmamıştı” dedirtecek kadar enfes bir ürün!

Ürün hoşunuza gittiyse buradan ulaşabilirsiniz!
[tie_index]4. Otomatik El Mikseri[/tie_index]

4. Otomatik El Mikseri

Mutfakta kapladığı alanı ve kullanıldıktan sonraki temizliği düşünüldüğü zaman; yerini daha minimal ve portatif bir şeyin alması gereken bir ürün varsa, bu ürün kesinlikle mikserdir. En azından benim için.

Çalıştığı kısacık süre içinde sebep olduğu gürültüyü de düşündüğünüz zaman, mikserin bir muadilinin ne denli şart olduğu bir kez daha anlaşılıyor zaten.

İşte, bu sıkıntıları tek seferde çözecek bir ‘akıllı’ ürünümüz daha var artık insanlık olarak, o da otomatik el mikseri.

Elektrik aksamlarından arındırıldığı için sıfır gürültü prensibi ile çalışan otomatik el mikseri, her mutfağın vazgeçilmezi olacak gibi duruyor.

Hele ki fiyatını görünce, “nasıl olmasın ki?” soruları kendiliğinden beliriyor…

Ürünü şuradan inceleyebilirsiniz!

[tie_index]5. Doğrama ve Rendeleme Aleti[/tie_index]

5. Doğrama ve Rendeleme Alet

Sıra geldi mutfakta harcadığınız emekten ve zamandan belki de en çok tasarruf edeceğiniz harika tasarıma: Doğrama ve Rendeleme Aleti.

Mutfakta her an elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz bu aletin yapamadığı şey yok desek yeridir. Soğanı gözlerinizi bir damla bile yaşartmadan 3 saniye içinde doğruyor, sarımsağı tek bir hamleyle kabuğundan ayırıp yemeğe atmaya hazır hale getiriyor, meyve ve sebzeleri aynı anda hem doğrayıp hem de birbiri içinde harmanlayabiliyor.

Sahip olduğu beceriler bununla sınırlı sandıysanız, yanılıyorsunuz. Küçük ev aletlerinin en büyük sorunu kullandıktan sonra onları temizlemek, biliyorsunuz. Bu aleti temizlemek ise, yaklaşık olarak 15 sn. kadar sürüyor.

Ürünü şuradan inceleyebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü