Pomasız Şişen Kamp, Piknik Koltuğu

69,90

Satıcı: Dahidükkan

MaviPembeTuruncu
Clear

Pompasız Havalı Şişen Kamp Koltuğu

İnsanların keyifli vakit geçirmek için kullandıkları bir takım malzemeler günlük hayatta sıkça ön plana çıkabilir. Eğlence amaçlı olsun, zorunluluktan dolayı olsun bazı işlerde çeşitli malzemelerin değerlendirilmeleri gerekmektedir. Dışarıda takılırken, açık hava turlarına çıkarken, kamp yaparken ya da benzer dış ortam aktivitelerinde de bir takım önemli ve kullanışlı ürünler dikkat çeker. Söz konusu ürünler arasında gelen pompasız havalı şişen kamp koltuğu ise fazlası ile popülerdir. Özellikle de son dönemlerde internette sıkça karşılaşılabilen bu ürüne katlanır sandalye adı da verilir.

İnsanların daha çok dış ortamlarda değerlendirdikleri bu ürün piknik sandalyesi olarak da kullanılabilir. Ailece olsun, sevilen insanlarla beraber olsun farklı yerlere gidildiği zaman pratik olarak şişirilip hemen kullanılabilen bu ürün pikniklerde de piknik koltuğu şeklinde değerlendirilebilir.

piknik koltuğu

piknik koltuğu

Savur – Şişir – Otur!

Pompasız havalı şişen kamp koltuğu ürünü adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir pompa ya da şişirmeye yarayan aparat gerektirmemektedir. Bu nedenle de yatağın şişmesi çok daha pratik bir yol ile mümkün olur. Her ne kadar ürün adından yatak kelimesi geçse de plaj sandalyesi olarak da kullanılabilen bu seçenek son derece de işlevseldir. Havada ürünü savurduktan sonra mandallar yardımı ile şişirilen tarafın ağzı kapatılır. En sonunda ise ister piknik yatağı olarak, ister kamp sandalyesi olarak tüm bu ürünler kullanılabilirler.

İnovatif ve yenilikçi bir ürün olarak değerlendirilen powerbag havalı yatak ile kamp yapmak, gezilere katılmak, bisiklet turları gerçekleştirmek ve çok daha fazlası mümkün olmaktadır. Gidilen hiçbir yerde yatacak yer arayışı olmamakta, çok güzel anlar bu ürün ile sağlanmaktadır. Kullanıcıların bu seçeneği katlanır sandalye olarak kullanmaları da mümkündür.

Piknik sandalyesi

Teknik Özellikler

 • Ürün son derece hızlı bir şekilde şişmektedir. Yaklaşık 10 saniye içinde ürünün her bir noktasına dışarıdan alınan hava temas edip içeri girmektedir. Giren havanın ardından özel tokalar ile ağız kısmı kapatılır.
 • Havalı piknik sandalyesi ürünü açık hava organizasyonlarında, piknik ya da gezintilerde oldukça işe yarar bir niteliğe sahiptir. Bundan dolayı da dış şartlara dayanımı yüksektir.
 • Piknikte değerlendirilmek üzere piknik koltuğu olarak da kullanılabilen bu ürün son derece dayanıklı ve kaliteli paraşüt tipi kumaşlardan yapılmaktadır.
 • Taşınabilir olan ve sadece 1 kiloluk ağırlığa sahip olduğu için de bu yönden avantaj sağlayan ürün, kolaylıkla plaj sandalyesi olarak da kullanılabilmektedir.
 • Kamp alanlarında değerlendirmek adına kamp sandalyesi halini alan Powerbag ürünü, özel çantası ile korunaklı bir şekilde istenilen her yere götürülebilir.
 • Ağırlık taşıma kapasitesi olarak 250 kg’ye kadar yük taşıyabilen powerbag havalı yatak bu yönü ile tek kişinin kullanması adına idealdir. 2 ya da 3 kişi kullanımlarda da yan yana oturmak sureti ile üründen istifade edilebilir.
 • Şişirilmeden önce 15 cm x 40 cm x 15 cm ölçülerinde olan (sırt çantasında) ürün, şişirildikten sonra ise 180 cm x 80 cm x 60 cm ölçülerine ulaşır.

piknik masası

Kullanım Alanları

Akla gelen her yerde kullanılabilen bu ürün katlanır sandalye olarak plajda, piknik sandalyesi olarak piknik alanlarında değerlendirilebilir. Kamp alanlarında, plajlarda, havuz kenarlarında ya da açık hava konserlerinde de söz konusu üründen istifade edilebilir.

Yalnızca piknik koltuğu için uygun olan sert zemin türü yerlerde değil, aynı zamanda plaj sandalyesi olarak da yumuşak kumların üzerinde kurulup değerlendirilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Ürün nasıl hazır hale gelir?

Pompasız havalı şişen kamp koltuğu oldukça basit bir şekilde hazırlanabilir. Ürünün ağız kısmının açık olarak rüzgara karşı savrulması ile havanın ürüne dolması sağlanır. İstenilen ebata gelinceye kadar bu savurma hareketini birkaç defa yapmak mümkündür. Böylelikle ister yatak, ister kamp sandalyesi şeklinde kullanımlar gerçekleştirilebilir.

 1. Kumaş kalitesi yeteri kadar sağlam ve güvenilir midir?

Kesinlikle evet. Çünkü powerbag havalı yatak ürünü paraşüt kumaştan üretilmiştir. Patlama, delinme ya da aşınma gibi sorunlar ile karşılaşmak neredeyse mümkün değildir. Ürünü doğru ve uygun şekilde kullandıktan sonra bu tarz sıkıntılar yaşanmayacak, kullanıcılar da en iyi şekilde üründen yararlanabilecektir. 250 kilograma kadar yük taşıyabilen pompasız havalı şişen kamp koltuğu bundan dolayı sıkça tercih edilir.

 

Ek bilgi

Renk

Mavi, Pembe, Turuncu

Average Rating

5.00

3 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
03
( 3 Yorumlar )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Reviews For This Product

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı
  03

  by Berkay Yıldırım

  Pikniğe gittiğimizde yere oturmak yerine rahat bir yatağımız olsun diye aldım, 2-3 saat içinde havası yavaş yavaş sönüyor ama dert değil 10 saniyede tekrar kuruluyor, iş görüyor.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı
  03

  by Cenk Kolsuz

  Yeni alacak arkadaşlara bir tüyo: rüzgarda çok daha rahat kuruluyor hafif rüzgar varsa ağzını rüzgara çevirin 1 saniyede içi doluyor havayla.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı
  03

  by Kemal Yücedağ

  ben bu ürünü kamp sandalyesi yerine aldım üstüne yatarız diye ancak ilk kurulumda kurmakta zorlandım dahidükkanı aradım sağolsun Berk bey çok yardımcı oldu, dolması gereken iki ayrı ağzı var ürünün ilk önce bir ağzını sonra bir ağzını açıp doldurmanız gerekiyor ama dikkat edin birini doldurduktan sonra hemen ağzını kapatmalısınız ki hava kaçırmasın ilkini doldurduktan sonra kapatıp ikincisini açıyorsunuz, onuda doldurduktan sonra sarıp büküyorsunuz.

  Rüzgarsız havalarda biraz koşup kendi etrafınızda dönmeniz daha kolay hava ile dolmasını sağlıyor, güzel bir kamp koltuğu oldu iki kişide oturuyoruz. Malzemeside baya sağlam. biri içinde biri dışında 2 farklı kumaştan oluşuyor, ama siz yine de dikkat edin dikene taşa.

Vendor Information

 • Mağaza Adı: Dahidükkan
 • Vendor: Dahidükkan
 • Adres: Mahall Ankara
  Divan Residence
  06000 2. Kat 11 numara Ankara
 • 4.97

Menü

Pomasız Şişen Kamp, Piknik Koltuğu

69,90

Sepete Ekle