Otomatik El Mikseri

29,90

Satıcı: Dahidükkan

Stokta yok

Otomatik El Mikseri

Ev işlerinde pratik uygulamalar arayan herkes elbette ki en kaliteli ve en kullanışlı ürünlere yönelmek isteyecektir. Burada dikkat çeken araçlara bakıldığı zaman ise mutfakta yer alan eşyalar öne çıkar. Mutfak işlerinde hem hızlı hareket etmek, hem de uygun ürünler ile doğru uygulamalar yapabilmek önemlidir. Hem zaman kazandıracak, hem enerji sarfiyatı çok olmayacak, hem de çevreyi temiz ve düzgün tutmaya engel olmayacak türden pratik cihazlar mutfak işlerinde insanların yardımcılarıdır. Özellikle de mikser konusunda farklı seçenekler değerlendirilse de, en kullanışlı ürün seçeneği olarak otomatik el mikseri ön plana çıkar.

Kaba Yerleştir – Bastır – Çırp!

Pasta yapımı, ekmek yapımı, kurabiye ya da börek yapımı gibi işlemlerde en çok gerekli olan ürünler arasında gelen el mikserleri, uygun rakamlarla satışa sunulmaktadır. En uygun mikser fiyatları incelendiğinde otomatik el mikserinin ziyadesi ile avantajlı olduğu da görülebilir. Kullanışlı ve sonuç odaklı bu ürün ucuz olduğu için de seçilip satın alınır.

Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ev hanımlarının ya da evde yemek yapmayı seven herkesin işine yarayacak olan otomatik el mikseri ürünü için aşağıda sıralanan teknik özelliklerden bahsetmek mümkündür.

* Otomatik el mikseri her türlü çırpma ve karıştırma işleminde kolaylık sağlar. Bu işlemlerin son derece hızlı ve bir o kadar da verimli gerçekleşmesi söz konusu ürünle mümkündür.

* Pek çok mikser elektrik ile çalışırken, otomatik el mikseri ise elektriksiz çalışmaktadır. Bu şekilde enerji sarfiyatı açısından da avantajlar yaratılmaktadır.

* Yine elektrik kullanımı olmadığı için sessizliğin sağlanması ve gürültüsüz bir çalışma ortamının hayat bulması bu mikser ile mümkündür.

* Elbette ki mikser fiyatları artarken bu üründe elektrik gereksinim olmadığı için maliyetler de korunmakta ve uygun rakamlar karşılığında otomatik el mikserleri satışa konmaktadır.

* Kullanım esnasında kablo olmaması ya da mikser uçlarının çıkarılıp sökülmesi ve yeniden takılması gibi dertler olmadığı için bu ürünün kullanımı hemen gerçekleşebilir ve çok pratik biçimde sonuçlar alınabilir.

* Otomatik el mikseri elektriğe ihtiyaç duymadığı gibi şarj edilmesi de gerekmeyen bir ürün çeşididir. Bu nedenle herhangi bir şekilde şarj etme durumu ya da şarjının bitip işin yarım kalması söz konusu değildir.

* Bu ürün oldukça mütevazi bir boyutta olduğu için mutfakta da fazla bir yer kaplamayacaktır.

* Otomatik mikser bulaşık makinesinde yıkanmaya da uygundur. Bu şekilde ürünün temizliği zahmetsiz ve kolay bir biçimde gerçekleşebilir.

* Ürün son derece dayanıklı malzemelerden yapıldığı için hem uzun ömürlüdür, hem de paslanmazdır.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Piyasadaki mikser fiyatları fazlası ile yüksek iken otomatik el mikserinin ucuz olmasının sebebi nedir?

Çünkü bu üründe elektrik kullanımını gerektirecek herhangi bir aparat ya da parça yoktur. Örneğin elektrik ile çalışan makinelerde bulunan motorlar ve bağlı sistemler bu üründe yer almamaktadır. Söz konusu otomatik el mikseri doğrudan doğruya elektriksiz ve şarjsız çalıştığı için maliyetler de düşük durumdadır.

 1. Otomatik el mikseri nasıl çalışmaktadır?

Kişinin yukarıdan hafif bir güç uygulaması ve mikserin baş noktasının da kap içindeki zemine temas etmesi ile gereken kuvvet ortaya çıkar ve mikser dönmeye başlar. Bu şekilde yumurta, sos, un veya başka tür gıdaların çırpılıp karıştırılması sağlanmış olur.

 1. Bu ürünün temizliği nasıldır?

İster makinede, ister elde yıkanabilen otomatik el mikseri kaliteli malzemeleri ile de sağlık açısından hiçbir tehdit oluşturmamaktadır.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış :(

Vendor Information

 • Mağaza Adı: Dahidükkan
 • Vendor: Dahidükkan
 • Adres: Mahall Ankara
  Divan Residence
  06000 2. Kat 11 numara Ankara
 • 4.97

Menü