Fixate Gel Pad

24,50

Satıcı: Dahidükkan

Stokta

Fixate Gel Pads

Evinizde, işyerinizde ya da olası diğer mekanlarda hayatınızı kolaylaştırabilecek bir ürünle tanışmaya ne dersiniz? Fixate Gel Pads, telefonunuzu, hoparlörünüzü, aynanızı, anahtarlığınızı ve günlük yaşamda kullandığınız birçok objeyi yapıştırmak için mükemmel bir seçim! Bir çeşit jel olarak üretilen bu ürünle objeleri duvara, masaya ya da daha farklı bir yüzeye sabitleyin. Eşyalarınızı daha güvenli ve pratik bir şekilde kullanmanın keyfini çıkarın.

Yaşadığınız ortamı daha geniş ve ferah bir şekilde kullanmak, daha az ayrıntıya yer vermek için gereksiz mobilyalardan vazgeçin! Fixate Gel Pads, rafların, masaların yerini alabilecek dahiyane bir üretim. Güçlü bir yapışkan yüzeye sahip olan bu ürün uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.

Birden Fazla Yüzey İçin Uyumlu!

Duvar, cam, metal ya da ayna vb. birçok yüzey Fixate Gel Pads ile kullanılabilir hale geliyor. Fixate Gel Pads yapışkan yüzeyiyle her mekan için maksimum düzeyde kullanım sağlar. Dolabınızın kapakları, otomobilinizin ön kaputu, odanızın tavanı ve daha aklınıza gelebilecek birçok yüzeyi Fixate Gel Pads ile değerlendirmek mümkün. Elastik yapısıyla her yüzeyde kolaylıkla kullanılabilir.

Hayal Gücünüzü Kullanın!

Yapışkan bir jeli hangi amaçlar için kullanırsınız? Bu tamamen sizin hayal gücünüz ve dekoratif anlayışınıza bağlı. Akıllı telefonunuzu odanızın herhangi bir yüzeyine sabitlemek ya da hoparlörlerinizi evinizin yüksek yüzeylerine yerleştirmenin keyfini çıkarın! Hayır, yalnızca bunlarla sınırlı değil! Bir konferans ya da daha farklı bir etkinlik için kullanacağınız afiş ve posterleri Fixate kalitesiyle yapıştırın, üstelik hiçbir iz bırakmadan! Navigasyon cihazınızı otomobilinize sabitleyerek daha rahat bir sürüş deneyimi sağlayın.

Aynı Ürün, Yüzlerce Kez Kullanım

Fixate Gel Pads, yüzlerce kez tekrar tekrar kullanılabilen bir ürün. Defalarca yıkanmasına rağmen yapışkanlığının etkisi geçmeyen ürün, bu yönüyle son derece ekonomik. Her an ilk günkü kaliteyi vadediyor! Ayrıca tamamen geri dönüşümlü olması da çevre kirliliğini önleyici bir özellik. Tabii bu noktada kullanıcıların da sorumluluk alması gerekiyor.

Fixate Gel Pads ile;

Birçok objeyi başarılı bir şekilde yapıştırabilir, ev dekorasyonunuzda farklı alternatifler yaratabilirsiniz.

Halılarınızı, kablolarınızı sabitleyebilirsiniz.

Akıllı telefon ya da tabletinizi duvara, masaya ya da daha farklı bir yere yapıştırabilir, konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.

Yeni bir mutfak dekorasyonu geliştirebilir, bardak ya da tabaklarınızı mutfağınızın farklı yerlerine yapıştırabilir, estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir GoPro aksiyon kamerasını otomobiliniziz bagajına ya da daha farklı yüzeylere yapıştırabilir, farklı bir kayıt deneyimi elde edebilirsiniz.

Ayna, ahşap kesitler ya da daha farklı objeleri dilediğiniz yüzeye güvenli bir şekilde yapıştırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Birden fazla obje yapıştırılabilir mi?

Ürün 3.5 inçlik bir yüzeye sahip. Yüzeye sığabilecek kadar obje yapıştırabilirsiniz.

Bir ürünü en fazla kaç kez kullanabiliriz?

Her ürün yüzlerce kez tekrar tekrar kullanılabilir. Fixate Gel Pads yıkandıktan sonra yapışkanlığını kaybetmeyen bir özelliğe sahip.

Yüksek ya da düşük sıcaklıklarda zarar görür mü?

Düşük sıcaklıklar Fixate Gel Pads için olumsuz bir etken değil. Ancak yüksek sıcaklıklar jel bir yapıya sahip olan ürünün zarar görmesine neden olabilir.

Tablet, akıllı telefon, ayna ya da GoPro sabitleyeceğimiz bir ürüne nasıl güvenelim? Bu ürünleri tamamen yapıştırabilecek bir kaliteye sahip mi?

Ürünü satın aldığınızda kendinizce gerekli testleri uygulayın. Fixate Gel Pads son derece güçlü bir yapışkan olarak tüm dünyada kullanılan bir ürün.

Yapıştırdığımız zeminde bir iz bırakıyor mu?

Ürün hiçbir yüzeyde iz bırakmayacak bir özelliğe sahip. Bu durum ürünün bileşiminden kaynaklanıyor.

Average Rating

5.00

3 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
03
( 3 Yorumlar )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Reviews For This Product

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı
  03

  by Rıza Kol

  Tutma işlevi oldukça şaşırtıcı yapışkan bir şey olmamasına rağmen gayet sağlam tutuyor.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı
  03

  by Akif Uğur

  Ben banyoda diş macununu tutturmak için kullanıyorum Gece bende kalan arkadaşlarım şaşırıp soruyor. Hem ucuz hem güzel sağolun :)))

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı
  03

  by Eren Erboğa

  Arkadaşlar ürünün üstüne her şeyi tutturabiliyorsunuz çok güzel, arabada cep telefonunu kolayca tutuyor üstelik düz zeminde değil yapıştırdığım yer.

  Misafir geldiğinde termosu tutturdum duvara baya güldük güzel anlar yaşandı evde.

Vendor Information

 • Mağaza Adı: Dahidükkan
 • Vendor: Dahidükkan
 • Adres: Mahall Ankara
  Divan Residence
  06000 2. Kat 11 numara Ankara
 • 4.97

Menü