Çocuğunuz Mamasını Hiç Dökmesin: Dökülmez Kase

Yemek saati bebeklerin hem beslenmesi hem de kişiliklerinin gelişimi açısından oldukça önemlidir. Özellikle bir süre sonra yemeğini kendi başına yemeye başlayan bebekler, bir şeyi başarabilmenin ve kendi kendini idare edebilmenin hazzını yaşar. Bu da onların özgüven duygularını arttırır. Bu süreçte ise elbette yetişkinler kadar dikkatli olamadıkları için yemeği dökebilir ve hatta bazen tabağı kaldırıp atabilirler. Birçok yetişkin böyle bir durum karşısında hüsrana uğrayabilir, hatta sinirlenip tepki gösterebilir. Dolayısıyla yemeği daha keyifli hale getirebilecek dökülmez kâse, aynı zamanda etrafın temiz kalmasını ve yemek saatinin daha huzurlu geçmesini sağlar.

Yemek saatleri bebek ve anne için artık daha keyifli

Yemek esnasında dökülmeyi önleyen dökülmez kâse bunu, 360 derece dönebilen tasarımı sayesinde başarır. Bu sayede etrafın ve bebeğin üstünün temiz kalmasını sağlar. Bu da anneleri kirlenen bölgeleri sürekli temizleme derdinden kurtarır. Yemek ise bebek için çok daha keyifli bir hale gelir. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan kase, aynı zamanda renkli tasarımı ile bebeklerin dikkatini çeker. Bu sayede yemek yemek onlar için daha eğlenceli bir hale gelir ve dikkatleri genelde renkli tabak üzerinde olduğu için başka şeylerle ilgilenmeyi bırakırlar. Sonuç olarak bebeğin dikkatini çekip yemek yedirmek önceleri epey bir zorken, dökülmez kâse ile çok daha kolay bir hale gelir.

Özel tasarımı sayesinde yemeklerin dökülmesini engeller

Dökülmeleri olabildiğince azaltan dökülmez kâse, özel tasarımı sayesinde bebeğin kendi üzerine ve çevresine yemek dökmesini engeller. Aynı zamanda ortam daha hijyenik bir hale gelir. Birbirinden bağımsız ve özel mekanizması sayesinde iç içe geçen iki kâseden oluşan ürün, ters yönlü olarak hareket eder. Bu sebeple ne kadar hızlı dönerse dönsün yemeğin dökülmesine izin vermez. Bununla birlikte kapağı sayesinde yemekleri güvenli bir şekilde muhafaza eder.

Güvenli ve hijyenik kullanım sağlar

Kullanışlı ve eğlenceli bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra, kaliteli malzemesi sayesinde oldukça güvenlidir. Kapağı olduğu için saklama kabı olarak da kullanılabilir. Temizlemesi kolaydır, makinede veya elde rahatlıkla yıkanabilir. Yemek dışında başka ürünler için de kullanılabilir. Bu açıdan çok fonksiyonludur. Kolay kolay leke tutmaz, dolayısıyla temizlik açısından sıkıntı yaşatmaz. Yemeklerin önceden ısıtılıp kâseye koyulması gerekir. Mikrodalga ile uyumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü