Diş Macunu Sıkacağı

29,90

Satıcı: Dahidükkan

Stokta yok

Diş macununu pratik bir şekilde fırçanıza sıkar.
Bütün büyük boy diş macunları ile uyumludur.
Gereğinden fazla diş macunu sıkmanızı engeller.
5 adet fırça yerleştirme haznesi ile birliktedir.
Parçaları çıkarak temizlenebilir.
Diş macunu kabının içindeki tüm macunu vakumlar ve tasarruf sağlar.
Diş macununu ortadan sıkanlara çözüm niteliği taşır.
Ait Olduğu Kategoriler:

Diş Macunu Sıkacağı

Günlük hayatı çok daha pratik ve eğlenceli hale getirmek için bir takım ürünlerden istifade edilebilir. Özellikle de son yıllarda teknolojinin gelişimi ile beraber kullanıcı deneyimlerinin de odak noktasına alınması sayesinde daha kullanışlı ve faydalı ürünler ortaya konmaktadır. Diş macunu sıkacağı da bu ürünler arasında kendini gösterirken, en çok da söz konusu ürüne gösterilen rağbet ile kullanım kolaylığının yarattığı memnuniyet fark edilebilir. Diş macununun son damlasına kadar sıkılmasını sağlayan, her seferinde aynı ve uygun miktarda diş macunu sıkan bu ürün aynı zamanda diş fırçalarının asılması için de ayrı bir yer sağlamaktadır.

Diş Macununu Yerleştir – Fırçayı Uzat – Dişini Fırçala!

Evlerde bitmek tükenmek bilmeyen diş macunu kavgalarını sonlandıracak olan bu ürün, diş macunu tüpü içinde bir damla bile bırakmadan bütün içeriği kullanıcıya sunmaktadır. Uzmanların önerdiği sağlıklı miktar kadar diş macunu sıkan bu ürün, kolay şekilde monte edilip kullanılabilmektedir.

Diş fırçasının yalnızca diş macunu ile temas ettiği bu üründe, fırçalama işlemi öncesinde oldukça pratik şekilde hareket edilebilir. Fırçanın uzatılması ve diş macununun fırçaya sürülmesi sonrasında kullanıcı doğrudan dişlerini fırçalamaya başlayabilir.

Teknik Özellikler Nelerdir?

– Bu ürün, her boy ve her çeşit diş macunu için uyumlu ve uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Diş macunu markası ne olursa olsun söz konusu sıkacak ile kolay bir biçimde uyum gösterecektir.

– Diş macunu sıkacağı aynı zamanda 5 adetlik diş fırçası haznesi olan bir aparata da sahiptir. Diş macunu ile diş fırçaları bu şekilde beraber, yan yana durmaktadır.

– Bu ürün ile diş macunu son damlasına kadar kullanılır. Bu şekilde de satın alınan macundan maksimum seviyede fayda sağlanır. Para boşa gitmez ve israfın da önüne geçilir.

– Diş fırçası üzerine sürülen diş macunu miktarı, diş hekimleri ve bu alanda uzmanlıkları bulunan kimselerin önerdikleri miktardadır. Sağlık standartları gereğince bu miktar ayarlanır ve diş fırçasının üzerine aktarılır.

– Diş macununun akıtıldığı bölüm özel bir alan olduğu için herhangi bir yere diş macunu akması ve leke yapması da söz konusu değildir. Yanlışlıkla lavaboya dökülen ve buralarda iz bırakan diş macunu lekeleri de bu şekilde tarih olacaktır.

– Diş macunu sıkacağı ürünü tamamı ile hijyeniktir. Sağlık açısından her türlü unsura dikkat edilerek üretilmiş olan bu ürün ile diş sağlığı için pratik bir adım atılabilir.

– Ürün ebatları 16 cm x 6,5 cm x 5 cm olarak ifade edilebilir. Renk beyaz ya da farklı tonlar olmakla beraber, montaj aşamasında vantuzlardan fayda sağlanarak kolay bir kurulum mümkündür.

– Her türlü MDF, cam, fayans ya da ayna gibi zemine monte edilebilen bu ürün, kolaylıkla kullanıma hazır hale getirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Tuvaletin de yer aldığı banyolarda bu ürün hijyenik olarak kullanılabilir mi?

Kesinlikle evet. Çünkü söz konusu diş macunu sıkacağı üzerinde diş macununun ters şekilde yer aldığı bir alan bulunur. Bu alana bakterilerin ulaşması ya da bu alanın hava alması mümkün değildir. Herhangi bir dış temasın sağlanmadığı üst kısım için gönül rahatlığı ile diş macunu yerleşimi yapılabilir ve ürün kullanılabilir. Aynı hijyenik hassasiyet diş fırçasına macun sıkılması esnasında da görülebilir. İlgili özel alanda sıkma işlemi gerçekleştirilir.

 1. Kullanılan diş macunu markası değişirse bu üründen yarar sağlanmaya devam edilebilir mi?

Evet. Diş macunu sıkacağı ürünü her türlü marka ve modele göre uyumlu olarak üretilmiştir. İstediğiniz diş macunu markasını tercih edebilir ve zaman zaman markanızı değiştirebilirsiniz, bir yandan da bu ürünü kullanmayı sürdürebilirsiniz.

 1. Tüpün içindeki bütün diş macunu gerçekten de kullanılabiliyor mu?

Evet. Bugüne kadar pek çok diş macunu tüpünü içinde kalan bir kısım macun ile çöpe attığınızı düşündüğünüzde, bu ürünün bütün macunu sonuna kadar kullandığını hesap ederek aslında israftan ne kadar kaçtığınızı da görebilirsiniz. Aynı zamanda paranız cebinizde kalır ve tasarruf yapmış da olursunuz.

 1. Diş macunu miktarını ürün kendisi mi ayarlıyor?

Evet. Bu şekilde ne yetersiz miktarda, ne de aşırı miktarda diş macunu kullanımının önüne geçilmektedir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış :(

Vendor Information

 • Mağaza Adı: Dahidükkan
 • Vendor: Dahidükkan
 • Adres: Mahall Ankara
  Divan Residence
  06000 2. Kat 11 numara Ankara
 • 4.97

Menü